RDF SKOS (1.3.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Value
mr: किंमत

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Example
mr: उदाहरण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
