RDF SKOS (1.3.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Submit
nl: Indienen

en: Value
nl: Waarde

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Definition
nl: Definitie

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Values
nl: Waarden

en: Sort
nl: Sorteren

en: Selection type
nl: Selectietype

en: Display error message
nl: Foutmeldingen weergeven

en: Reference type
nl: Referentietype

en: Language mapping
nl: Taalverwijzing

en: Link to the entity
nl: Link naar de entiteit
