RDF SKOS (1.3.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Submit
oc: Sometre

en: Value
oc: Valor

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Example
oc: Exemple

en: Sort by
oc: Triar per

en: Definition
oc: Definicion

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Values
oc: Valors

en: Selection type
oc: Tipe de seleccion

en: Display error message
oc: Afichar un messatge d'error
