RDF SKOS (1.3.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Submit
sk: Odoslať

en: Value
sk: Hodnota

en: Label
sk: Označenie

en: Example
sk: Príklad

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Definition
sk: Definícia

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Selection type
sk: Typ výberu

en: Link to the entity
sk: Odkaz na entitu.
