RDF SKOS (1.3.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Submit
sl: Pošlji

en: Value
sl: Vrednost

en: Label
sl: Oznaka

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
