RDF SKOS (1.3.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Submit
sv: Skicka

en: Value
sv: Värde

en: Label
sv: Etikett

en: Example
sv: Exempel

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Values
sv: Värden

en: Sort
sv: Sortera

en: Selection type
sv: Typ av urval

en: Display error message
sv: Visa felmeddelande

en: Reference type
sv: Typ av referens

en: Link to the entity
sv: Länk till objektet
