RDF SKOS (1.3.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Value
te: విలువ

en: Label
te: లేబుల్

en: Definition
te: నిర్వచనం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
