RDF SKOS (1.3.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Value
th: ค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี
