RDF SKOS (1.3.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Submit
ug: يوللاش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Label
ug: بەلگە

en: Sort by
ug: تىزىش
