RDF SKOS (1.3.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Value
ur: قیمت

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
