RDF SKOS (1.3.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Value
vi: Giá trị

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Example
vi: Ví dụ

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Graphs
vi: Đồ thị

en: Definition
vi: Định nghĩa

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Values
vi: Giá trị

en: Sort
vi: Sắp xếp
