RDF Sync (1.0.0-alpha17) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Type
et: Liik

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Paths
et: Asukohad

en: User
et: Kasutaja

en: Fields
et: Väljad

en: Configuration
et: Seadistus

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Columns
et: Veerud

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundles
et: Kogumid
