RDF Sync (1.0.0-alpha17) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Scheme
fi: Skeema

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Paths
fi: Polut

en: User
fi: Käyttäjä

en: Host
fi: Isäntä

en: Fields
fi: Kentät

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Port
fi: Portti

en: Columns
fi: Palstat

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundles
fi: Paketit

en: Credentials
fi: Tunnukset
