RDF Sync (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: User
ast: Usuariu

en: Host
ast: Sirvidor

en: Configuration
ast: Configuración

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Port
ast: Puertu
