RDF Sync (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Paths
el: Διαδρομές

en: User
el: Χρήστης

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Fields
el: Πεδία

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Port
el: Θύρα

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας
