RDF Sync (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Fields
eu: Eremuak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Port
eu: Ataka

en: Entity type
eu: Entitate mota
