RDF Sync (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: User
mr: सदस्य

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
