RDF Sync (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
