RDF Sync (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Host
ne: होस्ट

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
