RDF Sync (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Scheme
oc: Esquèma

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Paths
oc: Camins

en: User
oc: Utilizaire

en: Host
oc: Òste

en: Fields
oc: Camps

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Port
oc: Pòrt

en: Synchronization
oc: Sincronizacion

en: Columns
oc: Colomnas

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundles
oc: Paquets
