RDF Sync (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Host
th: โฮสต์

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Port
th: พอร์ต
