RDF Sync (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Type
az: Növ

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: User
az: İstifadəçi

en: Fields
az: Sahələr

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Columns
az: Sütunlar

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: Entity ID
az: Entiti ID
