RDF Sync (1.0.0-beta2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Host
bn: হোস্ট

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর

en: Port
bn: পোর্ট
