RDF Sync (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
