RDF Sync (1.0.0-beta2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
