RDF Sync (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Scheme
es: Esquema

en: Password
es: Contraseña

en: Settings
es: Configuración

en: Paths
es: Rutas

en: Host
es: Servidor

en: Fields
es: Campos

en: Configuration
es: Configuración

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Port
es: Puerto

en: Synchronization
es: Sincronización

en: Columns
es: Columnas

en: Field mapping
es: Mapeo del campo

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundles
es: Paquetes

en: Bundle
es: Paquete

en: Credentials
es: Credenciales

en: Entity ID
es: ID de entidad

en: The entity type ID.
es: La ID de tipo de entidad.
