RDF Sync (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Type
he: סוג

en: Scheme
he: סכמה

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: User
he: משתמש

en: Host
he: שם שרת

en: Fields
he: שדות

en: Configuration
he: הגדרות

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Port
he: פורט

en: URI
he: כתובת URI

en: Columns
he: עמודות

en: Field mapping
he: מיפוי שדות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה
