RDF Sync (1.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Scheme
id: Skema

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: User
id: Pengguna

en: Fields
id: Bidang isian

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Columns
id: Kolom

en: Field mapping
id: Petakan field

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundles
id: Bundel

en: Bundle
id: Bundel

en: Credentials
id: Kredensial

en: Entity ID
id: ID Entitas
