RDF Sync (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Paths
is: Slóðir

en: User
is: Notandi

en: Host
is: Vél

en: Fields
is: Svæði

en: Save settings
is: Vista stillingar
