RDF Sync (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Port
km: ច្រក
