RDF Sync (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Port
ku: دەروازە
