RDF Sync (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Scheme
lv: Shēma

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: User
lv: Lietotājs

en: Host
lv: Serveris

en: Fields
lv: Lauki

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Port
lv: Ports

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Bundle
lv: Komplekts
