RDF Sync (1.0.0-beta2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Scheme
ml: സ്കീം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു
