RDF Sync (1.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: User
nn: Brukar

en: Fields
nn: Felt

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
