RDF Sync (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: User
sl: Uporabnik

en: Host
sl: Gostitelj

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Port
sl: Vrata
