RDF Sync (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Scheme
sv: Schemaläggning

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Paths
sv: Sökvägar

en: User
sv: Användare

en: Host
sv: Värd

en: Fields
sv: Fält

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Columns
sv: Kolumner

en: Field mapping
sv: Mappning av fält

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundles
sv: Paket

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Credentials
sv: Referenser

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Connector
sv: Anslutare
