RDF Sync (1.0.0-beta3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: User
af: Gebruiker

en: Host
af: Masjien

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Save settings
af: Stoor verstellings
