RDF Sync (1.0.0-beta3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
