RDF Sync (1.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Scheme
cs: Schéma

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Paths
cs: Cesty

en: User
cs: Uživatel

en: Host
cs: Hostitel

en: Fields
cs: Pole

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Columns
cs: Sloupce

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Entity ID
cs: ID entity
