RDF Sync (1.0.0-beta3) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Type
cy: Math

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Paths
cy: Llwybrau

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Fields
cy: Meysydd

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau
