RDF Sync (1.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Scheme
da: Skema

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Paths
da: Stier

en: User
da: Bruger

en: Host
da: Værtsnavn

en: Fields
da: Felter

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Columns
da: Kolonner

en: Field mapping
da: Felt mapning

en: Entity type
da: Entity-type

en: Credentials
da: Brugeroplysninger

en: The entity type ID.
da: Entity type ID.
