RDF Sync (1.0.0-beta3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Save settings
fil: Pangalagaan ang mga pagtatakda
