RDF Sync (1.0.0-beta3) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Scheme
gl: Esquema

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Paths
gl: Rutas

en: User
gl: Usuario/a

en: Host
gl: Anfitrión

en: Fields
gl: Campos

en: Configuration
gl: Configuración

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Port
gl: Porto

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Entity ID
gl: ID da entidade
