RDF Sync (1.0.0-beta3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Host
hy: Հոսթ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Port
hy: Պորտ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
