RDF Sync (1.0.0-beta3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Fields
ka: ველები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Port
ka: პორტი
