RDF Sync (1.0.0-beta3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Host
kk: Хост

en: Fields
kk: Өрістер

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
