RDF Sync (1.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Paths
lt: Keliai

en: User
lt: Narys

en: Host
lt: Serveris

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Port
lt: Šliuzas

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Field mapping
lt: Laukų žemėlapis

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: Bundles
lt: Rinkiniai

en: Bundle
lt: Paketas

en: Entity ID
lt: Esybės ID
