RDF Sync (1.0.0-beta3) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Type
ms: Jenis

en: Password
ms: Kata laluan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: User
ms: Pengguna

en: Host
ms: Hos

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Save settings
ms: Simpan pengesetan
