RDF Sync (1.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Scheme
pl: Schemat

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Paths
pl: Ścieżki

en: User
pl: Użytkownik

en: Fields
pl: Pola

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Synchronization
pl: Synchronizacja

en: Columns
pl: Kolumny

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Connection
pl: Połączenie

en: Entity ID
pl: ID encji

en: The entity type ID.
pl: ID typu encji.
