RDF Sync (1.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: User
ps: غړی

en: Host
ps: کوربه

en: Configuration
ps: سازول

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Columns
ps: ستنې

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Bundle
ps: بنډل
